Nowa Era- wydawnictwo podręczników

Nowa Era to jedno z większych wydawnictw, jakie można spotkać na rynku. Jest to wydawnictwo, które oferuje wiele podręczników oraz ćwiczeń. Można się z nimi zetknąć na przykład w szkole średniej, gdzie liczy się nie tylko dobre przygotowanie do lekcji, ale też do matury. WSiP do kupienia w księgarni oferuje podręczniki, które pomogą w przygotowaniach do matury, a co więcej, dostępne są także repetytoria, które są idealną pomocą dla maturzystów. Co jeszcze można znaleźć w ofercie wydawnictwa?

Nowa Era- oferta wydawnictwa

Nowa Era to wydawnictwo, które oferuje książki oraz podręczniki dla maturzystów i szkół średnich. W ofercie można znaleźć wiele podręczników do różnych przedmiotów. Warto tutaj na przykład wymienić podręczniki do biologii, które można znaleźć na różnych poziomach zaawansowania. Seria podręczników, którą oferuje Nowa Era, nosi nazwę Biologia na czasie i można znaleźć kilka części tego podręcznika. Prócz tego można także znaleźć serię podręczników do chemii “To jest chemia”. Polski to także przedmiot, gdzie uczniowie mogą spotkać się z propozycją wydawnictwa. Jednak to jeszcze niecała oferta tego wydawnictwa.

Nowa Era- co oferuje wydawnictwo dla maturzystów?

Nowa Era to wydawnictwo, które jest przygotowane na maturzystów. W ofercie wydawnictwa można znaleźć wiele pozycji, które pomogą się przygotować maturzyście na maturę rozszerzoną bądź też podstawową z danego przedmiotu. Warto wiedzieć, że znaleźć na rynku można na przykład repetytorium od Nowej Ery do matematyki. Jest to pozycja, która pomaga przygotować się do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym lub też podstawowym i jest skierowana do wszystkich tych osób, które chcą dobrze przygotować się do matury. Warto też wiedzieć, że Nowa Era to wydawnictwo, które jest obecne na rynku już od wielu lat i zebrało spore doświadczenie w tworzeniu wartościowych książek dla uczniów. Podręczniki mają nie tylko bogatą treść, która poszerza horyzonty, ale też są pięknie przygotowane tak, by cieszyły oko. Warto się z nimi zapoznać.